Terapi Online

Terapi Online

Eylül 18, 2020 Psikolog İstanbul

Online terapi, psikolojik rahatsızlıkların internet ortamına taşınması ve teknoloji ile psikoloji biliminin birleşmesi demektir. Günümüzde internet ortamında ve halk arasında bu hizmete farklı isimler de verilmektedir. Psikolog İstanbul sitemizde bu konu ve bu konu hakkındaki araştırmalarımız konusundaki kapsamlı makale ve bilgileri bulabilirsiniz. Bu konuda eğitim almış ve alanında uzmanlaşmış olan Psikolog Anıl Yılmaz sizlere online terapi konusunda da en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Terapi Online

Terapi online hizmeti video görüşme şeklinde görülebilmektedir. Online terapi hizmetleri güvenlikleri üst düzeyde sağlanmış ve online terapi hizmeti verebileceği güvenli platformlarda yapılmaktadır. Terapi online hizmetinde birçok rahatsızlığınıza hizmet alabilirsiniz. Bu alanda bireysel psikoterapi, çocuk ve ebeveyn psikoterapisi ve aile terapisi gibi hizmetleri rahatlık ile alabilirsiniz.

Günümüzde internet ve teknoloji her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde sosyal bir dünyada yaşamaktayız. İletişim sektörü ve teknoloji dünyada hızla ilerlemekte ve karmaşık bir yol izlemektedir. Gelişen teknoloji de farklı istekler ve ihtiyaçlar doğurmaktadır.

Gelişen teknolojideki karmaşıklık ve işlerin zorlaşması durumunda kendimize vakit ayıramıyoruz ve duygusal boşluklar yaşayabiliyoruz. Bu yaşanan boşluklar bizlere psikolojik bozukluklar ve sorunlar yaratmaktadır. Bu yaşanan psikolojik sorunlarda, kişilerin nelere ihtiyaç duyduğu ve neden oluştuğu konusunda bilim insanları farklı görüşler belirtmektedir. Kişide tatminsizlik ve eksiklik duygularına yol açmakta ve ihtiyaçların farklı yollar ile giderilmesine sebep olmaktadır.

Terapi Online Hizmetleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve internet hizmetlerinin yaygın olarak kullanılması hayatımızda tüm faaliyetlerimizi online olarak gidermemize yardımcı olmaktadır. Bu gelişen yararlılıklara ek olarak da online psikoterapi hizmetleri de dahil olmaktadır.

İnternet ortamında alacak olduğunuz her hizmette kırmızı çizgilerinizin olması gerekmektedir. Bu  sizlerin   interneti   ve   alacağınızı   hizmeti   daha  güvenli   olmasına   yardımcı    olacaktır. Yapılacak bu hizmet birkaç tıklama ile sizlerin yapabileceği basit bir işlemdir.

online psikoterapi hizmetleri uzman terapistler tarafından sağlanan hizmetlerdir. Bu hizmeti almadan önce psikoterapistlerin CV ve geçmiş kariyerleri mutlaka incelenmelidir. Psikoterapistlerin bu konudaki diplomaları da incelenmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır.

Bu konularda hizmet almanız gerekiyor ise kendi alanlarında uzman ve profesyonel psikologları tercih etmelisiniz. Psikolog online hizmetimiz sürekli olarak sizlere destek sunmaktadır.

Terapi Online Faydaları

online psikoterapi hizmetinin kişiler tarafından tercih edilmesinin birden fazla nedeni bulunmaktadır. Bu hizmetin kişiler tarafından tercih edilmesinin en büyük sebepleri ise zaman, mekan ve terapi ortamlarının çok esnek olarak seçilebiliyor olmasıdır.

Ulaşım ve İkamet Sorunu Bulunmuyor

Kırsal kesimlerde yaşayan ve büyük şehirlere ulaşım sorunu yaşayan kişiler terapi hizmetlerine devam etmek istediklerinde. Bu hizmetten yararlanabilmektedir. online psikoterapi hizmeti bu noktalarda kişilere kolaylıklar sağlamaktadır. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun online psikoterapi hizmeti ile terapinizde aksamalar yaşanmamaktadır.

Engeliler İçin Kolaylaştırıcı Pratik Çözümler

Fiziksel durumlarında engel bulunan kişilerin terapistleri ile görüşmesine kolaylık sağlamaktadır. Bu kişilerin terapist aramaları da bulunan engellerinden dolayı oldukça zor ve sıkıntılı olmaktadır. Bu noktada online psikoterapi hizmeti sizlere kolaylıklar sunmaktadır.

İletişim Kurmakta Zorlanan Kişilere Yardımcı Olmaktadır

İkili diyalog kurmadan zorlanan kişiler ve terapistin yanında konuşmaktan çekinen kişilerin online psikoterapi almaları kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Sözlü olarak kendilerini ifade etmeden sıkıntı yaşayan kişiler online psikoterapi hizmeti ile kendilerini terapistlerine ifade edebilirler.

Dilediğiniz saatlerde Randevu imkanı

Dilediğiniz zaman dilimlerinde kendi iş hayatınıza ve gündelik işlerinize engel olmadan online psikoterapi hizmeti ile randevu alabilirsiniz. Bazı çalışanlar ise gündelik saatlerde psikoterapi merkezlerine gitmek istemezler ve aldıkları desteği gizli olmasını isterler. Bu noktada online psikoterapi hizmeti kendilerine geniş ayrıcalık ve kolaylık sağlamaktadır.

online psikoterapi sistemi ile sizler kendinize yardımcı olabilirsiniz. Başvurmaktan çekinmeyin!

Üyesi olduğum, Türkiye’nin en güvenilir online terapi siteleri:

Yazar

Admin:

WeCreativez WhatsApp Support
Bilgi ve randevu için iletişim kurabilirsiniz.